Parodos, koncertai ir kiti renginiai

Gariūnų verslo ir kultūros parkas šalia savo prekybinės veiklos vykdo ir kultūrinę veiklą, organizuodamas klasikinės muzikos koncertus bei rengdamas iškiliausių Lietuvos menininkų darbų parodas.

Pagrindinis Gariūnų verslo ir kultūros parko tikslas įgyvendinant kultūrinę veiklą - suteikti galimybę žmonėms nemokamai apsilankyti gyvuose klasikinės muzikos koncertuose ir iš arti pajusti menininkų kūrybą.

Koncertai rengiami kamerinėje koncertų salėje, esančioje Gariūnų verslo parke. Koncertų salė įrengta ir suprojektuota gyvai akustinei muzikai, naudojant naujausias technologijas ir siekiant sukurti ypatingą garsų skambėjimą šioje erdvėje.

Pagrindinis koncertų salės akcentas - naujas koncertinis fortepijonas Steinway & Sons, atkeliavęs tiesiai iš Niujorko. Dėl ypatingo skambėjimo šio prekės ženklo fortepijonus renkasi 99% garsiausių pasaulio koncertų šalių.

Koncertų salėje yra 225 - 300 sėdimų vietų.

Koncertų salėje rengiami soliniai klasikinės muzikos rečitaliai ir kamerinės muzikos koncertai. Salėje pasirodo ryškiausi lietuvių ir užsienio klasikinės muzikos atlikėjai. Visi koncertai klausytojams nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija:

koncertai@gariunai.lt

Šalia koncertų serijos Gariūnų verslo ir kultūros parkas nuo 2015 m. rengia tarptautinį klasikinės muzikos festivalį „Intermezzo“ su pasaulinėmis klasikinės muzikos žvaigždėmis ir orkestrais. Daugiau informacijos apie koncertus:

Skaityti toliau...

+37067883737

koncertai@gariunai.lt

Koncertų salė Gariūnų verslo parke

Tapytojų ir menininkų darbų parodos ištisus metus pristatomos ir eksponuojamos net trijose Gariūnų verslo ir kultūros parko pastato erdvėse:

  1. Ties koncertų sale antrajame pastato aukšte
  2. Pirmajame aukšte netoli fontano
  3. Pirmajame aukšte ties 4 įėjimu į pastatą

Parodas galima aplankyti Gariūnų verslo ir kultūros parko darbo metu.

Daugiau informacijos apie parodas

+37067883737

muge@gariunai.lt

Mugės ir parodos Gariūnuose

Top