Apie

VP “Gariūnai” – vienas stambiausių smulkiojo ir vidutinio verslo objektų Baltijos regione, suteikiantis darbo vietas daugiau nei 10 tūkst. verslininkų.


2010 m. Gariūnų teritorijoje šalia lauko prekybos palapinėse ir paviljonuose atidarytas ir pradėjo veikti modernus 100 000 m2 dviejų aukštų prekybinis pastatas.


Pastatas taip pat turi cokolinį aukštą, kuriame įsikūręs Maisto turgus bei patalpos (11000 m2 ), skirtos mugių ir įvairių renginių organizavimui.


Pagrindiniame pastate šiuo metu dirba apie 2000 prekeivių. Šviesiose, šildomose ir vėdinamose patalpose pirkėjai gali rasti gausų aprangos, avalynės, kosmetikos, bižuterijos, prekių vaikams, namams, interjerui, augintiniams, elektronikos prekių ir kt. prekių pasirinkimą. Antrajame pastato aukšte lankytojų taip pat laukia „Vagos“ knygynas ir čia įsikūrusios kavinės, kuriose siūlomi įvairių šalių virtuvių patiekalai (tradicinės lietuviškos virtuvės, europietiškos, o taip pat kiniečių ir vietnamiečių).


Aplink visą pastatą ir ant pastato stogo lankytojų patogumui išdėstytos nemokamos automobilių parkavimo aikštelės. Pirmasis pastato aukštas turi iš viso 13 įėjimų, cokolinis aukštas turi 9 įėjimus. Norintiems į pastatą patekti iš stogo pusės – skirti 4 įėjimai. Detalus planas čia:

Žiūrėti planą


Pagrindiniame pastate kultūros mėgėjų laukia 220 vietų klasikinės muzikos koncertų salė, įsikūrusi antrajame pastato aukšte. Salėje nuolat organizuojami akustinės muzikos koncertai. Daugiau informacijos čia:

Koncertų puslapis


Trijose pagrindinio pastato erdvėse: ties įėjimu Nr. 4, ties baseinu ir antrajame aukšte ties koncertų sale nuolat veikia tapytojų darbų parodos. Norintiems sužinoti daugiau:

Parodų puslapis

Top