Viva la fiesta

Koncertų salė mielai kviečia visus į vokalinės muzikos koncertą „Viva la fiesta“. Koncertas vyks spalio 22 d. 19.00 val. Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija el. paštu: koncertai@gariunai.lt Koncertas Viva la fiesta – gundančiai ugningas temperamentas, grakšti elegancija, nevaržomos laisvės pliūpsniai ir svaigulio akimirkos. Ir net apatiškiausio klausytojo širdį paglostyti pasiryžę – jaunosios kartos operos solistė Agnė Stančikaitė, drąsiai kopianti į operos olimpą, pamėgusi ispanų muziką ir dalyvavusi teatralizuotuose koncertuose „Ispaniškoji sarsuela“, pianistė Nijolė Baranauskaitė, kuriai ispanų muzika taip pat ne naujiena.

Muzikos melomanai prisimena ją iš koncertų „De España vengo!“, Koncertų moderatorė Irena Žilinskienė, kuri, subūrusi grupę „Ispanijos spalvos“, keletą metų džiugino Lietuvos miestų ir miestelių, dvarų ir muziejų salių klausytojus koncertais, trykštančiais ispaniškomis emocijomis.

Tad belieka džiaugtis, jog trys moterys, suradę laiko ir didžiulį entuziazmą susibūrė tam, kad papasakotų santūriems lietuviams karščiu alsuojančias ispaniškos meilės istorijas, pažadinančias pačias įvairiausias emocijas.

Atgal