– sekantis mūsų projektas iškart už dviejų dienų – rugsėjo 30 d.

SEKMADIENĮ 19.00 val. – Gariūnų verslo ir kultūros parke pasirodys gerai pažįstamas duetas – pasaulinė smuiko žvaigždė – Nikita Boriso-Glebsky ir pianistas Kasparas Uinskas,  sekančią dieną po koncerto išvykstantys į Bratislavą dalyvauti garsiajame Bratislavos klasikinės muzikos festivalyje.

Koncertas nemokamas, būtina išankstinė registracija el. paštu:

info@nmgeneration.com iki rugsėjo 26 d.

Smuikininkas Nikita Boriso-Glebsky – savo virtuoziškumu sužavėjęs užsienio klausytojus ir kritikus išsiskiria garso spalvų gausa, nepaprastu jautrumu ir muzikalumu. Jo talentas pripažintas svarbiausiuose pasaulio smuikininkų konkursuose – J. Sibelijaus, F. Kreislerio (I-moji vieta). Laureato vardą jis pelnė P. I. Tchaikovskio ir Karalienės Elžbietos konkursuose. 2013 m.

smuikininkas laimėjo pagrindinį prizą „Monte Carlo Violin Masters“ konkurse, vykstančiame tik kas keturis metus ir išrenkančiame vienintelį laimėtoją.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:

“…Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).

Programoje:

Johannes Brahms Dainos

Johannes Brahms sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 3 Ernest von Dohnányi sonata smuikui ir fortepijonui Op. 21 Sergei Prokofiev siuita iš „Romeo ir Džiuljetos“

Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=OOLkojdDHkg&t=184s

https://www.youtube.com/watch?v=8NtBtJwzSU8