Gariūnų verslo ir kultūros parko koncertų salė pristato gegužės mėn.

pirmąjį koncertą – gegužės 16 d. 19.00 val. salėje pasirodys svečiai iš

Belgijos: pianistas Matthieu Idmtal ir smuikininkė Maya Levy. Duetas atliks nuostabią kamerinės muzikos programą su W. A. Mozarto, P. I.

Tchaikovskio, E. Elgaro ir kitų kompozitorių kūriniais.

Koncertas nemokamas. Būtina išankstinė registracija el.paštu:

info@nmgeneration.com

Pastaruoju metu iškilo klausimas dėl vaikų dalyvavimo koncerte. Mūsų taisyklės nesikeičia – vaikučiai iki 7 metų amžiaus koncerte nelaukiami (labai jais žavimės, tačiau koncerte būtina rimtis ir tyla, kad visi – tiek atlikėjai, tiek klausytojai galėtų mėgautis koncertu).

Matthieu Idmtal – belgų kilmės pianistas, pelnęs tarptautinį pripažinimą už savo išskirtinę muzikos asmenybę ir jautrias interpretacijas.

„Matthieu Idmtal yra fortepijono poetas.“ – rašo kritikai.

Daugiau nei 15-os tarptautinių konkursų laimėtojas Matthieu pasirodė tokiose salėse kaip Bozar Briuselyje, Liežo filharmonijoje, o taip pat scenose Italijoje, Nyderlanduose, D. Britanijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, festivaliuose:  Klara Festival, Festival Musiq’3, Les Sommets du Classique (Šveicarijoje), Musicales and Côte Chalonnaise (Prancūzijoje), Les Sommets Musicaux de Gstaad (Šveicarijoje), Gentse Vleugels, Festival Musical d’Arcangues (Prancūzijoje), Podium Jonge Musici, Brussels Chopin Days ir kitose.

Maya Levy – smuikininkė, pripažinta už „savo paslaptingą ir įspūdingą charizmą“ (American Record Guide), „įtraukiančią fantaziją ir gaivų polėkį“ (The Strad). Ji yra eilės tarptautinių konkursų laimėtoja ir prizininkė, įskaitant Stokholmo, Grumiaux, Karol Szymanowski konkurso 2018 m.

Ji nuolat bendradarbiauja su pripažintais orkestrais, tokiais kaip Lenkijos radijo simfoninis orkestras, Royal Chamber Orchestra of Wallonia, Mitteldeutsche Kammerphilharmonie, The Chamber Orchestra of Waterloo ir kitais.

Nuo 2013 m. Maya koncertuoja duete su pianistu Matthieu Idmtal, su kuriuo pasirodė Belgijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Rusijoje, Šveicarijoje ir kitose šalyse.

2016 m. jie išleido kompaktinę plokštelę su E. Griego sonatomis.

Maya Levy griežia Enrico Cerruti smuiku (Cremona) 1851 m.