image description

Naujas ruduo, na ir, žinoma, nauji muzikiniai projektai. Tikriausiai jau visi savo kalendoriuose pasižymėjote spalio 24 – 29 d. ir antrąjį tarptautinį klasikinės muzikos festivalį Intermezzo. O prieš tai – skelbiame ir dar vieną nemokamą koncertą –sezono intro – rugsėjo 28 d. 19.00 val. Gariūnų verslo ir kultūros parko salėje – akordeono muzikos vakaras kartu su duetu iš Sankt Peterburgo – akordeonistais Svetlana Stavickaja ir Vladimiru Ušakovu. Registracija į koncertą el. paštu: info@nmgeneration.com iki rugsėjo 22 d.

Šis dviejų talentingų muzikantų duetas susikūrė 2000 m. Dueto repertuare: klasikinė muzika, šiuolaikinės muzikos opusai, liaudies kūrinių perdirbimai, o taip pat miuzetai, argentinietiškas tango, svingas, džiazas, autoriniai kūriniai. Ypatingą vietą dueto programoje užima A. Piazzollos muzika. 2001 m. duetas buvo pakviestas pasirodyti Rusijos Prezidento ir Vokietijos Kanclerės susitikime Sankt Peterburge. 2006 m. duetas laimėjo pirmąją vietą A. Piazzollos konkurse Italijoje.

Duetas nuolat kviečiamas koncertuoti skirtingose pasaulio šalyse, įskaitant D. Britaniją, Vokietiją, Lenkiją, Šveicariją, Italiją, Daniją, Latviją, Estiją ir kitas šalis.