Gruodžio 12 d. 19 val. Gariūnų verslo ir kultūros parko koncertų salė kviečia į šiam koncertui susiburusių lietuvių atlikėjų kvartetą:

Smuikininkė Dalia Dėdinskaitė, violončelininkas Gleb Pyšniak, pianistas Kasparas Uinskas ir Simonas Laučka – altas.

Kvartetas pristatys programą su Johanneso Brahmso kūriniais.

Koncertas nemokamas, būtina išankstinė registracija: koncertai@gariunai.lt

DALIA DĖDINSKAITĖ yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Nuo 2017 metų – didžiausio pasaulyje muzikos universiteto Vienoje žymaus austrų profesoriaus Christian Altenburger klasės asistente. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt. Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse: Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, Romos Quirinale ir daugelyje kitų, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv.

Kristoforo

kameriniu, Rygos Sinfonietta, Porto simfoniniu orkestrais ir kt.

Aukščiausius

įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, o 2006 metais už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniak apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Pirmoji mokytoja Tatjana Kuc atvedė violončelininką į muzikinį kelią, kurį vėliau praturtino studijos prof.

Rimanto

Armono ir prof. Johanneso Meissl klasėse bei susitikimai ir meistriškumo pamokos su Yo-Yo Ma, Mstislavu Rostropovičiumi, Silvija Sondeckiene ir Heinrichu Schiffu.

Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com <http://www.glebpysniak.com/>

SIMONAS LAUČKA (altas) gimė 1992m. Panevėžyje. Ten lankė muzikos mokyklą, vėliau tęsė mokslus Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. 2016 m.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo alto atlikėjo bakalauro laipsnį profesoriaus Petro Radzevičiaus alto klasėje ir toliau tęsia studijas magistro pakopoje. Šiuo metu dirba Lietuvos valstybiniam sinfoniniam orkestre ir Šiaulių kameriniame orkestre altų grupėje.

Atlikėjas dalyvauja įvairiuose projektuose ir koncertuose.

Pianistas KASPARAS UINSKAS – tarptautinį pripažinimą pelnęs lietuvių pianistas, praėjusiuose sezonuose pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke – Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje “Fantastic Pianist” serijoje, Slovakijos filharmonijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazev, su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita, duete su pianistu Evgeni Bozhanov pasirodė Marthos Argerich festivalyje Hamburge.