Dar viena diena Jūsų kalendoriuje – lapkričio 16 d. 19.00 val. Gariūnų verslo parko Koncertų salėje fleitos ir fortepijono duetas iš Maskvos. Garsi fleitistė Irina Stachinskaya kartu su pianiste savo mama Irina K. Stachinskaya atliks virtuozinę
programą, nunesiančią Jus į fantazijų ir fleitos pasaulį.

Koncertas nemokamas, būtina išankstinė registracija el. paštu: info@nmgeneration.com
iki lapkričio 12 d.

Fleitistė Irina Stachinskaya gimė Maskvoje muzikantų šeimoje 1989 m. Baigusi studijas Rusijos Gnesinio muzikos akademiją, ji tapo pirmąją Maskvos filharmonijos orkestro fleita. Eilės tarptautinių konkursų laureatė I. Stachinskaya koncertuoja visame pasaulyje, įskaitant koncertinius turus JAV, Pietų Korėjoje, Japonijoje ir kt. 2016 garsi Rusijos įrašų kompanija Melodija išleido jos debiutinę koncertinę plokštelę.

Pianistė Irina K. Stachinskaya baigė Maskvos konservatoriją ir pradėjo savo koncertinę karjerą kaip garsaus opero solisto Ivan Kozlovsky koncertmeisterė. Per savo muzikinę karjerą pianistė koncertavo su eile garsių muzikantų, tokių kaip fleitistai James Galway, Andre Griminelli, Denis Bouriakov ir eilė kitų. Jau daug metų pianistė koncertuoja kameriniame duete su savo dukra fleitiste I. Stachinskaya.