Vasario 13 d. 19.00 val. – Gariūnų verslo ir kultūros parko koncertų salėje bajanistas virtuozas Eduard Akhanov, padovanosiantis klausytojams nuotaikingą programą pavadinimu „Kelionė“. Koncertas nemokamas, būtina išankstinė registracija el. paštu: koncertai@gariunai.lt

Eduard Akhanov yra išskirtinis atlikėjas šiandieninėje scenoje. Bajanistas išsiskiria muzikos garsų ryškumu, unikaliu artistiškumu bei lakia vaizduote.

Eduardas gimė 1987 metais. Jo tėvų namuose muzika buvo dažnas svečias, kur pirmuosius muzikos garsus išgirdo iš savo tėvo, kuris taip pat grojo bajanu. Nuo 8 metų jaunasis talikėjas pradėjo lankyti specializuotą bajanistų mokyklą. Dar studijų metais Eduardas pradėjo dalyvauti tarptautiniuose ir prestižiniuose konkursuose, kuriuose buvo dažnas prizinių vietų laimėtojas. Atlikėjui teko dalyvauti tokiuose konkursuose,

kaip: Dono didžioji premija (Rostovas prie Dono), Petropavlovsko harmonininkų ansamblis (Sankt Peterburgas), Pasaulio taurė (Škotija) ir kituose.

Taip pat atlikėjas sėkmingai koncertavo Rusijoje, Suomijoje, Latvijoje, Kinijoje, Kazachstane, Ukrainoje, Italijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje bei kitose šalyse.

https://www.youtube.com/watch?v=ccSQRvKrCIY

https://www.youtube.com/watch?v=b7dRQXuu4o8