Prieš 12 metų atidarytame jaukiame 70-ies vietų motelyje įrengti vienviečiai, dviviečiai kambariai ir miniliuksas. Jūsų patogumui kambariuose – dušo kabinos, kabelinė televizija, šaldytuvai.Jūsų saugumui – teritorija saugoma visą parą. Motelyje veikia sauna su baseinu ir banketine sale, jaukiai įrengta kavinė, kurioje skanūs ir nebrangūs patiekalai, šalia – saugoma automobilių stovėjimo aikštelė. Visas bankines – finansines paslaugas siūlo Šiaulių banko skyrius, dirbantis ir savaitgaliais. Motelio klientams – nemokamas WIFI ryšys.

Keliautojų automobiliais patogumui – šalia esantys autoservisas su plovykla, auto aksesuarų – kosmetikos parduotuvės, padangų pardavimas – montavimas. Motelyje patogu apsigyventi turistinėms grupėms (jauku ir tylu poilsio metu). Apsipirkimą, suvenyrus, lauktuves bei dovanas siūlo VP „Gariūnai“ – kitoje kelio pusėje už 400 m. naujajame verslo parko pastate lankytojų laukia pramogų zona su gausybe įvairių šalių virtuvių kavinių ir restoranų, vaikų žaidimų zona, knygynu.

Motelio adresas Gariūnų g. 43A, Vilnius, jis įsikūręs automobilių turgavietės teritorijoje (nuo pagrindinio kelio sukti į Statoil degalinės pusę ir įvažiavus į turgavietės teritoriją vadovautis nuorodomis). Per motelio kambarių langus atsiveria puikus vaizdas į sutvarkytą gerbūvį bei vandens tvenkinį. Miesto centras pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu per 10-15 minučių.

Kambariai
Kaina
Miniliuksas (dvigulė lova) 50 €
Dvivietis kambarys 30 € (dvigulė lova) / 32 € (atskiros lovos)
Trivietis kambarys 45 €
Keturvietis kambarys 60 €
Papildoma lova 10 €

Pastabos:
Kainos nurodytos su PVM. Turistų grupėms taikomos nuolaidos.

Motelyje teikiamos kitos paslaugos:
Fakso išsiuntimas 1 €
Kopijavimo paslaugos 0,30 €
Bagažo saugojimas 3 €